Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Buniewice - Sprzedaż i wynajem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kamień Pomorski(Buniewice + 4 km)

1 750 zł58 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie 3 pokojowe , położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy E. Orzeszkowej. Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Dziwnówek(Buniewice + 9 km)

1 200 000 zł42,50 m² 28 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament przy plaży | 42,5 m | Porta Mare Resort & spa | Dziwnówek Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 42,5 m , położony w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców

Pobierowo(Buniewice + 17 km)

699 000 zł34 m² 20 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy, kameralny apartament w Pobierowie, z widokiem na las, w odległości 550 metrów do plaży. Położony na parterze, z tarasem o powierzchni 23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Dziwnówek

Dziwnówek(Buniewice + 9 km)

599 900 zł30,05 m² 19 963,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament położony w klimatycznej nadmorskiej miejscowości Dziwnówek w odległości 100metrów od morza. Lokal wykończony materiałami wysokiej klasy z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Międzyzdroje

Międzyzdroje(Buniewice + 19 km)

1 252 785 zł53,31 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł63 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy lokal mieszkalny położony przy głównej ulicy w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów 400 metrów od zejścia na plaże. Lokal o statusie lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Międzyzdroje(Buniewice + 19 km)

250 000 €53,60 m² 4 664,18 €/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament z widokiem na morze, 100m od promenady. Powierzchnia: 53,60m2 - salon połączony z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), sypialnia. Zarówno z salonu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Dziwnówek

Dziwnówek(Buniewice + 9 km)

750 000 zł40,19 m² 18 661,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno wypoczynkowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Niemica

Niemica(Buniewice + 18 km)

310 000 zł56,40 m² 5 496,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie z własnościowym ogrodem zlokalizowanym 5,5 km od miasta i gminy Golczewo. - 15,5 km od miasta Kamień Pomorski - 22 km od nadmorskiej miejscowości Dziwnówek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Międzywodzie(Buniewice + 4 km)

717 000 zł44,94 m² 15 954,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Międzywodzie Twoje miejsce nad Bałtykiem Międzywodzie to jedna z tych nadmorskich perełek, które łączą w sobie wszystko, czego szukasz: szeroką, piaszczystą plażę (zaledwie 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Buniewice

Buniewice,zachodniopomorskie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 87 m2 po podłodze ponad 110 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Buniewice

Buniewice,zachodniopomorskie

138 500 zł50 m² 2 758,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią idealne dla pary lub jako inwestycja na wakacyjne lub weekendowe wypady. Lokal mieszkalny o powierzchni 50,21 m2 usytuowany jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Buniewice

Buniewice,zachodniopomorskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem (loggia).

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij